Magazynier - Ksawerów

OFERTA DOBORU PERSONALNEGO

Agencja Zatrudnienia WORK SYSTEM nr cert 8980 poszukuje dla jednego ze swoich klientów osób na stanowisko:

 Magazynier

Obowiązki:

- przyjmowanie i wydawanie towaru,

- zapewniania odpowiednich warunków przechowywania produktów,

- prowadzanie dokumentacji,

- wykonywanie prac inwentaryzacyjnych.

Oczekiwania:

- mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych, ale nie jest to warunek konieczny,

- mile widziane doświadczenie w pracy na w/w stanowisku,

- dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym.

Oferujemy:

- zatrudnienie bezpośrednio u klienta,

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- praca w systemie 2 zmian w godzinach 6-14 i 14-22 od poniedziałku do piątku,

- wynagrodzenie w wysokości 2550 zł brutto podczas okresu próbnego.

Miejsce wykonywania zlecenia: Ksawerów k. Pabianic
Data dodania: 2018-03-13
Oferta ważna do: 2018-04-10
Branże: Logistyka; Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2500 - 3000 zł brutto