FINSKI lub NORWESKI - praca Łódź

Dla naszego Klienta w Łodzi poszukujemy kandydatów ze znajomością języka fińskiego lub norweskiego Nie wymagamy doświadczenia Przeprowadzimy szkolenia i przygotujemy do pracy

Płacimy za relokację do Łodzi (powyżej 100 km od granic Łodzi)  oraz opłacimy koszty mieszkania przez cały czas trwania umowy

Opis stanowiska:

Nadzór i zatwierdzanie danych w systemach i aplikacjach wewnętrznych
Nie sprzedaż i nie pozyskiwanie Pilnowanie terminowości w dokumentacji   Przekazywanie informacji zwrotnych  Klientom wewnętrznym   Gwarantujemy:
  • umowę o pracę – bez okresu próbnego
  • przyjazną atmosferę pracy – międzynarodowe środowisko oparte na Team Work
  • kursy i szkolenia – wewnętrzne i zewnętrzne
  Jeżeli:
  • znasz język norweski lub fiński na poziomie bardzo dobrym
  • potrafisz komunikować się w języku angielskim
    To …czekamy na Twoje CV jobs@personnelandmedia.com w tytule prosimy napisać język Norweski lub Fiński  Polub nas na https://www.facebook.com/Personnel-and-Media-Solutions-117243798912757/
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2018-03-13
Oferta ważna do: 2018-04-10
Branże: Administracja Biurowa; Call center / Obsługa klienta;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy
Wynagrodzenie: 6000 - 8000 zł brutto