Technik elektronik

Firma zajmująca się sprzedażą oraz serwisem kserokopiarek, systemów monitoringu wizyjnego CCTV, wideodomofonów oraz sieci komputerowych

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko  Technik serwisu

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności oraz osiągnięć
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia techniczne i produktowe
  • niezbędne narzędzia do codziennej pracy (samochód, laptop, telefon)

Zakres obowiązków:
  • bieżąca naprawa sprzętu
  • bezpośrednia pomoc użytkownikom
  • działania związane z prawidłowym funkcjonowaniem serwisu
  • zabezpieczenie całej struktury maszynowo-informatycznej
  • instalacja i konfiguracja urządzeń biurowych. monitoringu oraz wideodomofonów
  • dbanie o wysoką jakość serwisu

Wymagania:
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • znajomość systemów operacyjnych z rodziny Windows oraz Linux (znajomość OS będzie dodatkowym atutem)
  • znajomość zagadnień sieciowych oraz podstaw protokołu TCP/IP
  • umiejętności rozwiązywania problemów związanych z funkcjonowaniem sprzętu peryferyjnego oraz oprogramowania komputerowego
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do pracy na terenie całej Polski
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • wykształcenie min. średnie  - preferowane elektronika lub automatyka

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email:praca@advicetech.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2018-03-16
Oferta ważna do: 2018-04-13
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2500 - 4000 zł brutto