Monter rusztowań

SFS International Sp. z o.o. Sp. K.
działa
przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym oraz przemyśle
przetwarzającym surowce mięsne. Działamy m.in. w: Holandii, Belgii, Niemczech,
Polsce...

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Belgia/Holandia,
projekty na terenie całej Europy

Ilość wakatów: 20

Opis stanowiska:

·    montaż i demontaż rusztowań przemysłowych

Wymagania:

·    doświadczenie zawodowe min. 2 lata w pracy na stanowisku Montażysta
Rusztowań (zdobyte na obiektach przemysłowych,  tj. rafineriach, elektrowniach, zakładach
chemicznych, stoczniach)

·    uprawnienia DNV Steigerbouwer A i/lub B, §46C,  IMBiG lub inne uprawnienia unijne oraz dyplom
VCA/SCC– projekty na terenie Belgii

·    uprawnienia Steigerbouwer DNV A i/lub B oraz dyplom VCA oraz BSN –
projekty na terenie Holandii

·    znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego w
stopniu komunikatywnym (umożliwiającym samodzielne zdanie testów BHP na bramie)

·    umiejętność czytania rysunku technicznego

·    komplet własnych narzędzi

·    wysoka sprawność fizyczna

·    dokładność i sumienność

·    brak nałogów

Mile widziane:

·    prawo jazdy i/lub własny samochód  (proszę zaznaczyć w CV)

Oferujemy:

·    stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze
oczekiwania

·    zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych

·    atrakcyjne zarobki

·    możliwość pracy na nadgodziny

Osoby
zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV.

Proszę
załączyć koniecznie skan
certyfikatów potwierdzających kwalifikacje zawodowe, kopię szkoleń BHP (VCA/SCC),
Personal Safety Logbook (zielona/pomarańczowa książeczka), a także
referencje oraz wszelkie pozostałe dokumenty potwierdzające posiadane
doświadczenie i uprawnienia

Skontaktujemy
się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Aplikuj na: http://www.sfsinternational.pl/pl/

Lub wyslij swoje CV na: praca@sfsinternational.pl

Podając w tytule:  Monter
Rusztowań w Belgii/Holandi

 Biorąc udział w procesie rekrutacji niniejszym
wyraża Pan/ Pani zgodę
 na administrację, przetwarzanie
i przechowywanie swoich danych osobowych przez SFS International Sp. z
o.o. Sp. K.  z siedzibą
w Starej Iwicznej  05-500 Piaseczno,
ul. Nowa 6, w celach związanych z procesami rekrutacji. (zgodnie
z  Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych;
tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda ta
obejmuje przetwarzanie danych osobowych przez SFS International Sp. z o.o. Sp.
K. również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych
propozycji zatrudnienia, w tym przedstawianie przyszłych ofert pracy za
pośrednictwem telefonu (rozmowa telefoniczna lub / i  sms) oraz poprzez pocztę elektroniczną.
Data dodania: 2018-03-21
Oferta ważna do: 2018-04-18
Branże: Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Wieloletnie (4 lata i więcej)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny