Hydraulik, monter instalacji sanitarno-grzewczych

Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. Polski HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7562.

Miejsce pracy: Niemcy

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy hydraulika – montera instalacji do pracy na budowach przy montażu kanałów wentylacyjnych, instalacji sanitarnych i grzewczych przy różnych projektach na terenie klinik, obiektów przemysłowych oraz u prywatnych klientów.

Obowiązki:
- montaż oraz instalacja urządzeń: gazowych, wodnych, grzewczych, sanitarnych, wentylacyjnych
- instalacje domowe i przemysłowe umożliwiające zaopatrzenie w wodę pitną
- instalacja oraz konserwacja systemów ściekowych, grzewczych, przyłączy wodno-kanalizacyjnych
- renowacja oraz wymiana instalacji w starych budynkach oraz montaż instalacji w nowych.

Od kandydata oczekujemy:

- doświadczenia w pracy na stanowisku hydraulika, montera instalacji sanitarno-grzewczych
- umiejętności czytania planów budowlanych i rysunków technicznych
- mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:
- zatrudnienie na min. 3-4 miesiące na podstawie umowy zlecenie z pełnym ZUS
- pracę w 2-4 osobowych zespołach
- zapewnione i opłacone zakwaterowanie w Niemczech
- wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc w sprawach organizacyjnych, opiekę koordynatora projektu przez cały czas trwania kontraktu.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Data dodania: 2018-03-22
Oferta ważna do: 2018-04-19
Branże: Inżynieria / technologia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Specjalista