Opiekunka dla seniorki

Fundamentem Medcare24 jest uczciwe podejście do współpracy.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Oferujemy:

• Wynagrodzenie: 1350 euro na rękę /miesiąc

• Odprowadzamy składki rentowo - emerytalne od średniej krajowej

• Ubezpieczenie

• Legalne zatrudnienie

• Zapewniamy organizację wyjazdu i powrotu oraz opiekę koordynatora.

Zakres obowiązków:
Podopieczna  ma 85 lat, wzrostu 160 cm, waży 54 kg, ma lekko demencję, nadciśnienie oraz słabość starczą. Porusza się samodzielnie. Z toalety korzysta samodzielnie. Noce przespane. 2 razy w tygodniu potrzebuje pomocy przy kąpieli. Seniorka mieszka sama, jest czas wolny, pokój z łazienką, internet.

Wymagania:

• dobra znajomość języka niemieckiego

• doświadczenie w opiece

• pozytywne usposobienie i cierpliwość

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: biuro@medcare24.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Data dodania: 2018-04-28
Oferta ważna do: 2018-05-26
Branże: Opieka;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 5100 - 5600 zł brutto