Pracownik hali/wykładanie towaru Częstochowa

Nasza firma ISSP Sp. z o.o. Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Pracownik hali/wykładanie towaru
Miasto: Częstochowa

Oferujemy:
  • umowa zlecenie (dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne)
  • stawka 14 zł brutto/h
  • praca na pełen etat
  • możliwość stałego zatrudnienia i rozwoju
Zakres obowiązków:
  • wykładanie, przekładanie towaru
  • dbałość o porządek na hali sprzedaży

Wymagania:
  • dyspozycyjność
  • gotowość do pracy fizycznej
  • rzetelność

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: ogloszenia@issp.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”
Data dodania: 2018-04-16
Oferta ważna do: 2018-05-14
Branże: Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2100 - 2100 zł brutto