Junior Front-end Developer

Nasza firma to wyróżniający się zespół pasjonatów, operujących w branży web, mobile, a wkrótce także prototyping. Współpracujemy z najbardziej znanymi firmami z branży Sport Betting oraz najlepszymi agencjami reklamowymi na świecie.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Oferujemy:
  • możliwość rozwoju swoich pasji w oparciu o narzędzia dostępne w biurze;
  • możliwość nauki w trakcie realizowania zadań;
  • możliwość poznawania nowych technologii i pracy w nowych środowiskach;
  • pracę w oparciu o umowę o pracę/kontrakt lub inną formę zależną od Twoich potrzeb;
  • możliwość częściowej pracy zdalnej;
  • pracę w dynamicznym zespole i luźnej atmosferze;
  • merytoryczne szkolenia
  • wynagrodzenie 2500-3500zł netto

Zakres obowiązków:
  • zajmiesz się tworzeniem responsywnych stron internetowych oraz ich udoskonalaniem na podstawie dostarczanych designów;
  • tworzeniem nowych i udoskonalaniem już istniejących projektów dla naszych klientów;
  • Angażowaniem się w projekty R&D w firmie.

Wymagamy znajomośći:
  • Wordpress CMS (tworzenie szablonów od podstaw)
  • JavaScript w standardzie ES6
  • CSS3

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: anita.gromek@tdsoft.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2018-04-23
Oferta ważna do: 2018-05-21
Branże: IT - Grafika; IT - Internet; IT - Programowanie;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Student ostatniego roku
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 3400 - 4900 zł brutto