Konsultant Biura Obsługi Klienta

AZAGroup jest firmą z branży e-commerce prowadzącą sklepy z obuwiem i odzieżą Born2be, Renee oraz Multu w Polsce i zagranicą. Podstawą rozwoju naszej firmy jest zmiana. Nasz sukces opiera się na tym, że potrafimy się uczyć i chcemy eksperymentować. Budujemy i sprawdzamy efekty kolejnych projektów. Tworzymy nowe rozwiązania i udoskonalamy istniejące.
Napędem dla naszego rozwoju są otwarci, pełni zapału ludzie. Obecnie AZATeam liczy ponad 300 osób pracujących w działach IT, e-commerce, produktu, marketingu, w logistyce czy Biurze Obsługi Klienta.

Obecnie do zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

KONSULTANTA BIURA OBSŁUGI KLIENTA
(infolinia przychodząca)

Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES ZADAŃ:
 profesjonalna obsługa połączeń przychodzących, maili, live chatu,
 pomoc Klientom w korzystaniu ze sklepu internetowego,
 udzielanie informacji o produktach dostępnych w sklepie online,
 obsługa reklamacji,
 obsługa posprzedażowa, budowanie relacji z Klientami.

WYMAGANIA:
 pozytywne nastawienie do świata i ludzi,
 otwartość i umiejętność budowania relacji,
 nastawienie na skuteczne rozwiązywanie problemów,
 samodzielność w podejmowaniu decyzji,
 dobra organizacją pracy,
 nienaganna dykcja.

Docenimy także zaangażowanie, otwarty umysł i pozytywne podejście, a reszta przyjdzie sama.
Jeśli chcesz wprowadzić do naszej firmy jeszcze więcej pozytywnej energii, zapraszamy!

Z NASZEJ STRONY GWARANTUJEMY:
 na start współpracę na podstawie umowy zlecenia,
 warunki finansowe
 szkolenie wprowadzające oraz pełne wsparcie całego zespołu,
 pracę 2-zmianową, pomiędzy 8:00 a 21:00 -harmonogram ustalimy we współpracy z Tobą
Data dodania: 2018-04-23
Oferta ważna do: 2018-05-21
Branże: Call center / Obsługa klienta; IT - e-commerce; Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Asystent
Wynagrodzenie: 3000 - 3400 zł brutto