Szef Kuchni/Samodzielny kucharz

Główne zadania:

Organizacja pracy w kuchni
Zamawianie towarów
Przyrządzanie potraw Nadzór oraz bieżąca kontrola nad jakością przygotowywanych posiłków
Szkolenie personelu
Systematyczne kontakty z przełożonym w sprawie omawiania kalendarza imprez

Nasze oczekiwania:

Minimum 1 rok doświadczenia na w/w stanowisku pracy
Umiejętność zarządzania zespołem ludzi
Umiejętności pracy pod presją czasu
Wykształcenie kierunkowe
Dobra organizacja pracy
Dyspozycyjność, sumienność, punktualność,
Znajomość zagadnień systemu HACCP
Odpowiedzialność i wysoka etyka zawodowa,
Kreatywność
Dyspozycyjność w weekendy

Oferujemy:
Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
Atrakcyjne wynagrodzenie
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV na adres mailowy

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."
Data dodania: 2018-04-25
Oferta ważna do: 2018-05-23
Branże: Gastronomia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono