Specjalista ds. rekrutacji

Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie doradztwa personalnego oraz szkoleniowego wsparcia przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dekady. Jesteśmy agencją doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9748.
Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowy Sącz, woj. małopolskie

Szukamy osób z doświadczeniem w pracy przy projektach unijnych. Firma Klienta zajmuje się organizacją szkoleń EFS i realizacją różnych projektów unijnych dotyczących głównie ekonomii społecznej, aktywizacji bezrobotnych, promowania przedsiębiorczości oraz podnoszenia kwalifikacji i potencjału.
OBOWIĄZKI
·        Prowadzenie rekrutacji uczestników do projektów unijnych i szkoleniowych ·        Nabór pracodawców do projektu, którzy są chętni przyjąć stażystów do firm.
Prowadzenie działań informacyjnych i promocyjnych dot. projektów

Obsługa dokumentacji projektowej.

·        Obsługa administracyjna i logistyczna.
·        Utrzymywanie kontaktu z uczestnikami projektu.
Nadzór nad realizowanymi formami wsparcia dla uczestników projektu

WYMAGANIA
Doświadczenie w pracy przy projektach współfinansowanych z środków UE- min. 2 lata – warunek konieczny
·        Doświadczenie w pracy przy projektach szkoleniowych
Mile widziana znajomość instrumentów rynku pracy

Bardzo dobra obsługa komputera i urządzeń biurowych

Kreatywność i samodzielność w pracy

·        Bardzo dobra organizacja pracy
Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu;

Umiejętność współpracy;

Komunikatywność, dokładność, odpowiedzialność, kreatywność;

·        Prawo jazdy kat. B     OFERUJEMY
·        Pracę pełną wyzwań i możliwości rozwoju.
Przyjazną atmosferę w pracy.

Komfortowe warunki zatrudnienia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez formularz aplikacyjny: http://projektancikariery.pl/oferty_pracy/specjalista-ds-rekrutacji/

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Kandydatom zapewniamy poufność, możliwość kontaktu w dogodnych godzinach, informację zwrotną na temat przebiegu rekrutacji oraz jasny i przejrzysty proces rekrutacji.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: tel. +48 782 106 874 mail: rekrutacje@projektancikariery.pl

Prosimy dopisz w swojej aplikacji klauzulę o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, z późn. zm.). Przyjmuję także do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do kontroli oraz przetwarzania tych danych, w tym także prawo do ich poprawiania.”

Data dodania: 2018-04-26
Oferta ważna do: 2018-05-24
Branże: HR / Zasoby ludzkie;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Specjalista