Mechanik/Serwisant maszyn produkcyjnych

Dla naszego klienta – producenta wyrobów włókienniczych – poszukujemy pracownika na stanowisko:

Mechanika/Serwisanta maszyn produkcyjnych
miejsca pracy: Łódź (Dąbrowa)

Zakres obowiązków:
- Naprawa/konserwacja/nastawianie maszyn przędzalniczych praca również w godzinach nocnych

Wymagania:
- chęci do pracy
- mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- umiejętność analizy oraz czytania schematów dokumentacji technicznej
- gotowość do pracy w systemie zmianowym (2 w razie zapotrzebowanie także i 3)
- wiedza z zakresu budowy maszyn produkcyjnych
- pełna fizyczna zdolność do wykonywania prac manualnych

Firma oferuje:
- Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie podczas rozmowy kwalifikacyjnej z Dyrektorem zakładu (zależne od doświadczenia, umiejętności, wykształcenia)
- umowa o pracę tymczasową
- 1/1 Pełen Etat
- system pracy: 2/3 zmianowy (8 godzina 1 zmiana) od poniedziałku do piątku,
- do 400 złotych brutto/miesięcznie (premia frekwencyjna)
- do 600 złotych brutto/premia kwartalna
- dodatek za pracę w godzinach nocnych
- po przejściu 3 miesięcznego okresu próbnego, możliwość przejęcia przez zakład (umowa o pracę)

Osoby zainteresowane zapraszamy do składania CV:
- Osobiście: ul. gen. Dąbrowskiego 225/243, p. 213 lub 215 (od poniedziałku do piątku w godz. 9:15 – 13:00)
- lub poprzez formularz jobtime.pl

W CV prosimy o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego (tel. 887 092 998 lub 887 092 390, od poniedziałku do piątku w godz. 9:15 – 13:00).
Data dodania: 2018-05-08
Oferta ważna do: 2018-06-05
Branże: Inżynieria / technologia;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono