Pomoc Przędzalni

Dla naszego klienta – producenta wyrobów włókienniczych – poszukujemy pracownika na stanowisko:

miejsca pracy: Łódź (Dąbrowa)

Zakres obowiązków:
- Obsługa maszyn przędzalniczych
- Odbiór surowców oraz gotowych towarów
- Dbanie o porządek na stanowisku pracy
- Praca również w godzinach nocnych

Wymagania:
- Chęci do pracy
- Dobra kondycja fizyczna
- Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy na produkcji

Firma oferuje:
- 2100 zł brutto
- Umowa o pracę tymczasową
- 1/1 Pełen Etat
- System pracy: 3 zmianowy (5.30-13.30, 13.30-21.30, 21.30-5.30) od poniedziałku do piątku, w zależności od zapotrzebowania czasami weekendy
- Do 400 złotych brutto/miesięcznie (premia frekwencyjna)
- Do 600 złotych brutto/premia kwartalna
- Dodatek za pracę w godzinach nocnych
- Po przejściu 3 miesięcznego okresu próbnego, możliwość przejęcia przez zakład (umowa o pracę)

Osoby zainteresowane zapraszamy do składania CV:
- Osobiście: ZAZ Argenta, ul. gen. Dąbrowskiego 225/243, p. 213 lub 215 (od poniedziałku do piątku w godz. 9:15 – 13:00)
- lub poprzez formularz jobtime.pl

W CV prosimy o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego (tel. 887 092 998 lub 887 092 390, od poniedziałku do piątku w godz. 9:15 – 13:00).
Data dodania: 2018-05-08
Oferta ważna do: 2018-06-05
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono