Pracownik Magazynu

Dla naszego klienta – sklepu spożywczego – poszukujemy pracownika na stanowisko:

miejsca pracy: Łódź ( pl. Niepodległości)

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie towaru do wysyłki
- wykonywanie podstawowych czynności magazynowych

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na magazynie
- komunikatywność
- otwartość
- chęci do pracy

Firma oferuje:
- umowa-zlecenie
- 2-zmianowy system pracy (od godz. 6 do 14 oraz od godz. 14 do 22)
- praca od poniedziałku do piątku
- ruchome dni wolne

Osoby zainteresowane zapraszamy do składania CV:
- osobiście: ZAZ Argenta, ul. gen. Dąbrowskiego 225/243, p. 213 lub 215 (od poniedziałku do piątku w godz. 9:15 – 13:00)
- lub poprzez formularz jobtime.pl

W CV prosimy o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego (tel. 887 092 998 lub 887 092 390, od poniedziałku do piątku w godz. 9:15 – 13:00).
Data dodania: 2018-05-08
Oferta ważna do: 2018-06-05
Branże: Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono