Kierownik / Asystent projektu

W związku z realizacją projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO 2014-2020 firma InBIT Sp. z o.o., poszukuje osoby na stanowisko:
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko
KIEROWNIK PROJEKTU, ASYSTENT PROJEKTU

Miejsce pracy: Warszawa, Nowy Dwór Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Legionowo, Wołomin, Mińsk Mazowiecki, Otwock, Piaseczno, Pruszków.
Liczba miejsc pracy: 1

 Wymagania:
·wykształcenie wyższe
·min. 1-roczne doświadczenie w realizacji projektów UE
Zakres zadań m.in.:
·prowadzenie biura projektu
·realizacji kampanii informacyjno-promocyjnej
·rekrutacja uczestników do projektu
·prowadzenie dokumentacji finansowej
·organizacja i realizacja poszczególnych zadań projektu

Oferujemy:
·praca na 1 etat lub 1/2 etatu
·umowa o pracę lub umowa zlecenie na czas określony
·praca samodzielna, w młodym, kreatywnym zespole
Prosimy o przesyłanie życiorysu ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych wraz z listem motywacyjnym: mkos@inbit.pl
Data dodania: 2018-05-08
Oferta ważna do: 2018-06-05
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Asystent