Opiekunka seniorki w Niemczech.

Nasza firma....

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko opiekunki osoby starszej.
Poszukiwana opiekunka z podstawową znajomością języka niemieckiego, z prawem jazdy do opieki nad starszą Panią w Niemczech.Podopieczna ma 74 lata, 170 cm wzrostu i waży 80 kg. Porusza się samodzielnie, całkowicie panuje nad potrzebami fizjologicznymi, ma umiarkowane problemy ze wzrokiem. Mieszka w dużym jednorodzinnym domu.
Do obowiązków opiekunki należą również zakupy, na które jeździ samochodem.
NIE CZEKAJ, NIE ZWLEKAJ!
Zadzwoń już dziś: 516 051 318,
lub przyjdź: KŁODZKO, PL. BOLESŁAWA CHROBREGO 19, POK.205!

Oferujemy:
  • - jedną czytelna umowę
  • - dobrą pensję i atrakcyjne bonusy
  • - składki ZUS od średniej krajowej
  • - pakiet medyczny LUX MED dla stałych Opiekunów
  • - legalną pracę za granicą
  • - wsparcie menagera kontraktu
  • - pełną organizację wyjazdu i pobytu
  • - kursy językowe i szkolenia opiekuńcze
  • - całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7

Zakres obowiązków:
  • opieka i pielęgnacja podopiecznego
  • pomoc w codziennych czynnościach
  • dotrzymywanie towarzystwa podopiecznemu
  • przygotowywanie posiłków dla podopiecznego

Wymagania:

- podstawowa znajomość język niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

Data dodania: 2018-05-08
Oferta ważna do: 2018-06-05
Branże: Opieka; Opieka / Służba zdrowia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 3000 - 4000 zł brutto