Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

KIEROWCA C+E- płatne nadgodziny, wysokie stawki+gwarancja podwyżki NA STAŁE

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z ponad 20-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Kierowca C+E
Miejsce pracy: Niemcy

Jeśli szukasz zatrudnienia na stałej niemieckiej umowie o pracę, a przy tym marzy Ci się praca w określonych godzinach, a po niej zasłużony wypoczynek w jednoosobowym pokoju, który w całości opłaci pracodawca- ta oferta jest właśnie dla Ciebie !

Obowiązki kierowcy C+E:
  • transport ładunku,
  • jazda „wokół komina” (codzienny zjazd do bazy).

Wymagania:
  • prawo jazdy kat. C + E z kodem 95 ,
  • aktualna karta kierowcy,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny).

Oferujemy:

  1. Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony u sprawdzonego pracodawcy.
  2. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie oraz podwyżkę po trzech przepracowanych miesiącach.
  3. Możliwość wypracowania nadgodzin.
  4. Komfortowe jednoosobowe pokoje opłacone przez pracodawcę.
  5. Do 200 € za polecenie dodatkowego pracownika.
  6. Pracę przy użyciu nowoczesnej floty samochodowej.
  7. Niemieckie ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.
  8. Płatne urlopy i premie świąteczne.
  9. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.
  10. Bezpłatne ubranie robocze.
  11. Opiekę polskiego konsultanta oraz kompletną pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowanie, uzyskanie korzystnej klasy podatkowej czy Kindergeld).
  12. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.

... oraz wiele więcej.

Zainteresowany ?Wyślij CV na adres: info@walterfachkraft.pl lub dzwoń pod numery tel.: +48 713666081, +48 713666455. Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.

    Prosimy o dodanie klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity:Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Data dodania: 2018-05-08
Oferta ważna do: 2018-06-05
Branże: Logistyka; Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny