Specjalista ds. sprzedaży/ Pracownik biurowy

Oferujemy:

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z klientem indywidualnym i biznesowym
  • Analiza rynku i ofert konkurencji – prowadzenie pierwotnych i wtórnych badań rynku
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz ustalanie warunków współpracy
  • Utrzymywanie trwałych kontaktów z dotychczasowymi kontrahentami
  • Prowadzenie bazy klientów, zakładanie kartotek
  • Przyjmowanie i ewidencja zamówień
  • Sporządzanie zleceń produkcyjnych
  • Fakturowanie sprzedaży
  • Reprezentowanie firmy oraz budowanie długotrwałych relacji biznesowych
  • Pielęgnowanie dobrego wizerunku firmy na rynku

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość programu InSERT (Subiekt)
  • Znajomość obiegu dokumentów firmowych
  • Czynne prawo jazdy kat.B.
  • Zdolności organizacyjnych, komunikatywność, zaangażowania oraz wysoka kultura osobista
  • Umiejętności wyszukania i dotarcia do potencjalnych klientów; zrozumienia potrzeb klientów, przygotowania odpowiedniej oferty i sfinalizowania sprzedaży
  • Mile widziane doświadczenie na podobnych stanowiskach

Prosimy o kontakt pon numerem telefonu: 608-121-860

Data dodania: 2018-05-09
Oferta ważna do: 2018-06-06
Branże: Administracja Biurowa;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy
Wynagrodzenie: 210000 - 210000 zł brutto