Kierownik Budowy

Jesteśmy średniej wielkości Firmą inżynieryjną należącą do dużej międzynarodowej Grupy Kapitałowej, realizującą długoterminowe kontrakty technologiczne w sektorze przemysłowym i energetycznym. Aktualnie do naszego biura w Krakowie poszukujemy pracownika na stanowisko : Kierownik Budowy.

OPIS STANOWISKA:
- zorganizowanie i kierowanie budową zgodnie z projektem lub pozwoleniem na budowę, przepisami, w tym techniczno-
  budowlanymi oraz przepisami BHP,
- prowadzenie kompleksowej dokumentacji budowy i nadzór nad jakością wykonanych robót,
- przygotowanie dokumentacji powykonawczej obiektu budowlanego,
- zgłoszenie obiektu budowlanego do odbioru odpowiednim wpisem do dziennika budowy oraz uczestniczenie w czynnościach
  odbioru,
- nadzorowanie i koordynowanie pracy kierowników robót Podwykonawców, w zakresie wykonywania zadań zgodnie z
  dokumentacją techniczną i obowiązującymi procedurami
- odpowiedzialność za realizację umów zgodnie z dokumentacja techniczną i obowiązującymi przepisami
- współpraca z innymi działami Spółki

WYMAGANIA:
- wykształcenie wyższe budowlane
- uprawnienia konstrukcyjno-budowlane
- praca z dokumentacją techniczną, ogólna wiedza techniczna
- znajomość systemów zarządzania jakością (ISO 9000 i 14000)
- doświadczenie w przygotowaniu i prowadzeniu dokumentacji powykonawczej na budowie
- doświadczenie w kierowaniu projektami budowlanymi i zarządzaniu pracownikami
- prawo jazdy kat B
- dyspozycyjność, kreatywność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:
- zatrudnienie na umowę o pracę - pełny wymiar czasu pracy
- możliwość rozwoju i doskonalenia wiedzy
- pracę w stabilnej firmie
- miłą i przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@amk.krakow.pl

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn.zm. Tekst jednolity Dz. U. 2016 r. poz. 922.”

Bez powyższej klauzuli zgłoszenia nie będą rozpatrywane.
Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Data dodania: 2018-05-11
Oferta ważna do: 2018-06-08
Branże: Budownictwo;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Kierownik