Malarz zewnętrzny - Francja

INTERIMAX jest częścią grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Aktualnie dla naszego francuskiego klienta, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą jako:

Malarz zewnętrzny

Miejsce pracy: Francja, tereny alpejskie, Moutiers

Obowiązki:
- malowanie ścian, balustrad, ram okiennych itp. głównie w hotelach i kurortach narciarskich
- piaskowanie
- opcjonalnie lakierowanie drewna (przyuczenie na miejscu)
- praca na wysokości i na rusztowaniach
Wymagania:
- udokumentowane doświadczenie w pracy jako Malarz - gotowość do przedstawienia referencji
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
- dokładność, precyzja, estetyka wykonania
- zaangażowanie w powierzone zadania

Nie wymagamy znajomości języka francuskiego- brygadzistami są Polacy.

Oferujemy:
- francuską umowę o pracę tymczasową (praca do jesieni tego roku)
- stawkę godzinową+ premie
- dodatek żywieniowy 9 € netto/ dzień pracy
- bezpłatne zakwaterowanie
- zwrot za odzież roboczą
- możliwość wypłacania zaliczek
- zapewniony dojazd z kwatery do miejsca pracy
- opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
- pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV opisującego doświadczenie.

CV proszę kierować pod adres email patrycja.komorowska@interimax.com lub angelika.hajduga@interimax.com

Informujemy, że Administratorem podanych danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Głowackiego 4/9, 30 - 085 Kraków. Kandydatowi przysługuje pełne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Data dodania: 2018-05-11
Oferta ważna do: 2018-06-08
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Praca czasowa
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Możliwość pracy zdalnej: NIE

Interimax

angelika.hajduga@interimax.com