Pakowacz warzyw i owoców - pracy w Holnadii

  LiderJob  sp. z.o.o. Agencja Pośrednictwa Pracy, posiadająca certyfikat nr 16198, poszukuje dla swojego klienta pracowników do pracy w Holandii.

Opis stanowiska:
- sortowanie warzyw i owoców
- obróbka produktów
- zbieranie zamówień

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- dodatek wakacyjny i urlopowy
- opiekę koordynatorów na miejscu
- pomoc w załatwieniu formalności.

Wymagamy:
- wysokiej motywacji do pracy
- odpowiedzialności
- kultury osobistej

Zgłoś się do nas! Zadzwoń: 500 017 878 lub 509 240 000 od poniedziałku do piątku od 8 do 16.
Napisz do nas: opole@liderjob.plbiuro@liderjob.pl
Zarejestruj się na: www.liderjob.pl

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Data dodania: 2018-05-14
Oferta ważna do: 2018-06-11
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono