Pracownik produkcji - ofert bez stawki wiekowej!

LIDERJOB (cert.16198) TO NOWOCZESNA, CERTYFIKOWANA AGENCJA. SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE DO PRACY ZA GRANICĄ !
DLA NASZEGO KLIENTA POSZUKUJEMY OSÓB DO PRACY W FABRYCE

OPIS STANOWISKA: -   pakownie lub wykrawanie filetów

OFERUJEMY : - atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co tydzień + co tydzień wypłacany dodatek wakacyjny -  pracę wśród Polaków, na dłuższy okres czasu -   pomoc przy uzyskaniu holenderskiego numeru podatkowego (BSN / SOFI nummer) -  ubezpieczenie - możliwy urlop już po 8 tygodniach od rozpoczęcia pracy

WYMAGANIA: -  motywacja do pracy -  uczciwość - prawo jazdy kat. B mile widziane
Kontakt: 509 240 000,  500 017 878 ( w godzinach od 8 do 16 )

Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie.

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Data dodania: 2018-05-14
Oferta ważna do: 2018-06-11
Branże: Kontrola jakości; Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny