Pracownik produkcyjny w Holandii - bez stawki wiekowej!

LiderJob (Cert.16198) to nowoczesna, certyfikowana agencja zatrudnienia.
Dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy w fabryce na stanowisku pracownika produkcji.

OPIS STANOWISKA:
- pakownie produktów drobiowych
- kontrola jakości
- ogólne prace produkcyjne

OFERUJEMY :
- atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co tydzień + wypłacany co tydzień dodatek wakacyjny
- pracę wśród Polaków, na dłuższy okres czasu
- pomoc przy uzyskaniu holenderskiego numeru podatkowego (BSN / SOFI nummer)
- ubezpieczenie - możliwy urlop już po 8 tygodniach od rozpoczęcia pracy

WYMAGANIA:
-  motywacja do pracy
-  uczciwość
- prawo jazdy kat. B mile widziane

APLIKUJ JUŻ TERAZ Zarejestruj się: www.LiderJob.pl
Kontakt: 509 240 000,  500 017 878 ( w godzinach od 8 do 16 )
e-mail: opole@liderjob.pl, biuro@liderjob.pl

Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie.
Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Data dodania: 2018-05-15
Oferta ważna do: 2018-06-12
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono