Pracownik Magazynu / Fakturzysta

Jesteśmy nowoczesną firmą doradztwa personalnego doskonale znającą rynek pracy. Nasza główna usługa to rekrutacja personelu na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Potrafimy skutecznie i szybko przeprowadzić rekrutację doświadczonych i wykwalifikowanych: inżynierów, specjalistów, managerów. Świadczymy także inne usługi z zakresu HR: przeprowadzanie testów osobowościowych, przygotowywanie raportów płacowych, a także prowadzenie kampanii ogłoszeniowych w serwisach związanych z pracą.

Dla naszego Klienta - stabilnej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z okolic Żor, w związku z intensywnym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Żory
Nr ref. PMF/6505

Najważniejsze obowiązki:
  • fakturowanie krajowych oraz zagranicznych odbiorców firmy,
  • wystawianie dokumentów wysyłkowych (CMR, listy dostawcze),
  • zbieranie, rejestrowanie oraz przetwarzanie informacji i dokumentacji,
  • przygotowywanie dokumentacji do archiwizacji,
  • prowadzenie archiwizacji danych i dokumentów,
  • przygotowywanie dokumentacji dla działu księgowego,
  • prace biurowe związane ze stanowiskiem.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe z zakresu logistyki,
  • dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
  • gotowość do nauki i otwartość na nowe wyzwania,
  • zaangażowanie i chęć nawiązania długotrwałej współpracy,
  • odpowiedzialność i operatywność,
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja czasu pracy.
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość systemu SAP oraz pakietu MS Office,
  • umiejętność obsługi narzędzi biurowych.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (umowa bezpośrednio z firmą),
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku,
  • szkolenia umożliwiające dalszy rozwój zawodowy,
  • samodzielność i niezależność w realizacji zadań,
  • niezbędne narzędzia do pracy.
Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: info@talentpartners.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2018-05-15
Oferta ważna do: 2018-06-12
Branże: Inżynieria / technologia; Logistyka; Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista