Instalator / monter / serwisant Warszawa

I/M/WA/05/18Miejsce pracy: WarszawaOpis stanowiska:
Instalacja i konfiguracja Systemów Niskoprądowych m.in. Sygnalizacji Włamania i Napadu,
Systemów Kontroli Dostępu i Systemów Telewizji Przemysłowej (SSWiN, SKD i CCTV),
AUDIO / VIDEO,
modernizacje oświetlenia (LED)

Wymagania:
Zdolność do pracy fizycznej i pracy na wysokości powyżej 3m – konieczne,
Zaświadczenie o niekaralności - wymagane,
Dyspozycyjność,
Osoba ambitna i szybko ucząca się, chętna do poszerzania własnych kwalifikacji,
Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:
Wykształcenie techniczne (o profilu elektronicznym, elektrycznym lub podobnym),
Doświadczenie w montażu lub serwisie systemów zabezpieczeń, audio - video.

Oferujemy:
Szkolenie wdrożeniowe,
Profesjonalne narzędzia oraz ubiór,
Pełne wsparcie techniczne i merytoryczne,
Umowa o pracę / umowa zlecenie / B2B,
Wynagrodzenie podstawowe + nadgodziny + premie,
Dla osób z poza Warszawy zakwaterowanie (mieszkanie służbowe).

PROSIMY APLIKOWAĆ ONLINE: sostrowska@festechnologia.pl

Data dodania: 2018-05-16
Oferta ważna do: 2018-06-13
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista
Możliwość pracy zdalnej: NIE

FES Technologia

sostrowska@festechnologia.pl