Młodszy specjalista ds. finansowych z językiem francuskim

O nas
Capgemini jest jedną z wiodących, globalnych firm oferujących usługi konsultingowe, technologie informatyczne i outsourcing.
Oddział Capgemini Business Services jest obecnie jednym z największych centrów outsourcingowych  działających na terenie Polski świadczącym kompleksowe usługi w 30 różnych językach z zakresu: księgowości, finansów, operacji bankowych, zarządzania dostawami, obsługi klienta oraz marketingu. W biurach Business Services w Krakowie i Katowicach zatrudnionych jest obecnie ponad 4000 pracowników.

Obecnie do naszego biura w Krakowie poszukujemy pracowników na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Finansowych ze znajomością języka francuskiego i angielskiego.

Jeśli
  • Chcesz rozpocząć swoją karierę w międzynarodowej firmie
  • Chcesz mieć codzienny kontakt z językiem francuskim
  • Chcesz uczyć się nowych rzeczy
  • Mówisz bardzo dobrze po francusku (B2) i komunikatywnie po angielsku (B1)

Jeżeli odpowiedź brzmi TAK, mamy dla Ciebie pracę!

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia zawodowego. Przygotowaliśmy pakiet szkoleń, dzięki którym szybko wdrożysz się do nowych obowiązków. Wystarczy Twój entuzjazm, my zajmiemy się resztą.

Twoje obowiązki
  • Przygotowywanie i wysyłanie przypomnień o płatnościach do Klientów
  • Utrzymywanie kontaktu z Klientami przez telefon i e-mail
  • Praca z systemami finansowymi (ERP)
  • Raportowanie danych finansowych

What we offer
  • You will work in multinational, stable company for c.a. 100 Blue Chip Clients - known, global brands, supported by 6000 professionals in 30 languages.
  • You will gain space to fulfill your ambitions and develop your career, opportunity to take part in transition projects. We operate according to Lean and Kaizen philosophy.
  • You will choose your career path (experts or managers) – you will work among professionals (over 900). We will support you to gain knowledge (20 000 online trainings and in class) and get certified (e.g. ACCA, Prince2, PMP). You will have the opportunity to take part in coaching programs and develop your knowledge in experts communities.
  • You will work in line with high, international work standards and you will have an opportunity to engage in CSR initiatives.
  • You will be appreciated for your results and professionalism – based on clear rules of promotion. Our company applies a wide choice of perks (free private medical care for you and your family, additional life insurance). We help to keep right proportions between your work and private life (Business Parent Program).
  • As a disabled person you will get professional support. We are open to provide assistive technologies for people with diverse disabilities. We care about inclusion and equal rights approach. We conduct disability awareness trainings. Join our Win with Capgemini Program for people with disabilities.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o aplikowanie online lub wysyłanie CV na adres recruitmentBPO.pl@capgemini.com.
Prosimy o zawarcie numeru referencyjnego (JT/MłSF/Fr/KTW)) w tytule wiadomości.
Informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w zgłoszeniach rekrutacyjnych jest Capgemini Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Jerozolimskich 96. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 z późn. zm.). na potrzeby realizacji procesów rekrutacji prowadzonych obecnie i w przyszłości. Informujemy, że w ramach procesu rekrutacji dane osobowe będą również przetwarzane poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w tym również przez jednostki Capgemini w Indiach. Podanie danych jest dobrowolne. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych ich poprawiania. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Capgemini Polska Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby procesów rekrutacji prowadzonych obecnie i w przyszłości zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 z późn. zm.). Zezwalam również Capgemini Polska Sp z o.o. na przetwarzanie moich danych osobowych poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w tym przez jednostki w Indiach oraz klientów Capgemini obejmujących wewnętrzne oraz zewnętrzne obszary EEA.”   Wszystkim zainteresowanym zapewniamy dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
Data dodania: 2018-05-18
Oferta ważna do: 2018-06-15
Branże: Bankowość; Call center / Obsługa klienta; Finanse / Ekonamia;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Asystent
Wynagrodzenie: 500 - 30000 zł brutto