Pracownik produkcji - praca w Holandii - bez wiekówki

CHCESZ WYJECHAĆ DO PRACY Z ZA GRANICĘ? NIC PROSTSZEGO ! APLIKUJ JUŻ TERAZ! LiderJob (cert. 16198) poszukuje dla holenderskiego pracodawcy pracowników na linię produkcyjną.
OFERUJEMY :
- atrakcyjne wynagrodzenie
- wynagrodzenie co tydzień
- dojazd do pracy wraz z zakwaterowaniem
- opiekę koordynatora
- pomoc w wyrobieniu SOFI
- ubezpieczenie, umowę nawet do roku czasu
OPIS STANOWISKA:
- filetowanie mięsa drobiowego
- pakowanie mięsa drobiowego
- sprawdzanie jakości mięsa
- układanie skrzynek na paletach (niektóre ważą około 15 kg)
- różne prace na taśmie produkcyjnej w fabryce

WYMAGANIA:
- gotowość do wyjazdu do pracy na dłuższy okres czasu
- motywacja i chęć do pracy
- sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
- oferta nie dotyczy pracy sezonowej

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O KONTAKT:  500 017 878 ,  509 240 000 lub 537 782 500
APLIKOWANIE PRZEZ NASZĄ STRONĘ www.LiderJob.pl LUB WYSYŁANIE CV E-MAILEM : opole@liderjob.pl , biuro@liderjob.pl   Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie. Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Data dodania: 2018-05-21
Oferta ważna do: 2018-06-18
Branże: Kontrola jakości; Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny