Operator Produkcji

Jesteśmy nowoczesną firmą doradztwa personalnego doskonale znającą rynek pracy. Nasza główna usługa to rekrutacja personelu na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Potrafimy skutecznie i szybko przeprowadzić rekrutację doświadczonych i wykwalifikowanych: inżynierów, specjalistów, managerów. Świadczymy także inne usługi z zakresu HR: przeprowadzanie testów osobowościowych, przygotowywanie raportów płacowych, a także prowadzenie kampanii ogłoszeniowych w serwisach związanych z pracą.

Dla naszego klienta - międzynarodowej, renomowanej firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Miejsce pracy: Żory

Nr ref. OP/18

Najważniejsze obowiązki:

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego – wystarczą chęci do pracy i gotowość do szkoleń!

Obowiązki:
  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • kontrola i rejestracja wybranych parametrów produkcyjnych,
  • obsługa systemów produkcyjnych,
  • bieżące wsparcie produkcji.
Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • motywacja i chęci do pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Mile widzialne: ·         doświadczenie w pracy na produkcji. Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę bezpośrednio z firmą,
  • szkolenia związane ze stanowiskiem pracy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • dodatkowe benefity z funduszu świadczeń socjalnych,
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy.
Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: info@talentpartners.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Data dodania: 2018-05-21
Oferta ważna do: 2018-06-18
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 3300 - 3500 zł brutto