Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

KUCHARZ / KUCHARKA na eventy, niemiecka umowa

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z ponad 20-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Kucharz / Kucharka na eventy
kraj: Niemcy

Szukasz wakacyjnej pracy na niemieckiej umowie. Chcesz się rozwijać zawodowo i zarabiać świetne pieniądze? Ta oferta stworzona jest dla Ciebie !

Zakres obowiązków kucharza / kucharki:
  • przyrządzanie posiłków dla ekskluzywnych gości,
  • aktywny udział w tworzeniu menu.
Wymagania:
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny),
  • doświadczenie w pracy na stanowisku kucharz / kucharka.
Oferujemy:
1. Niemiecką umowę o pracę.
2. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji oraz pokrycie minimum 60 % kosztów wynajmu przez pracodawcę.
3. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.
4. Każda niedziela wolna
5. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.
6. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.
 ... oraz wiele więcej

Zainteresowany ?

Wyślij CV na adres: info@walterfachkraft.pl lub dzwoń pod numery tel.: +48 713666081, +48 713666455
Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.

    Prosimy o dodanie klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity:Dz. U. 2016 r. poz. 922)

Data dodania: 2018-05-22
Oferta ważna do: 2018-06-19
Branże: Gastronomia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny