Monter maszyn budowlanych, mechaników samochodowych, hydrualikow przemysłowych

Expertum Holding GmbH z siedzibą w HAMBURGU to agencja pośrednictwa pracy z 40 oddziałami na terenie Niemiec, która na rynku niemieckim  jest wiodącym wielokrotnie nagradzanym dostawcą usług HR zajmująca sie rekrutacją wykwalifikowanych pracowników, techników i inżynierów. Oferujemy atrakcyjne miejsca pracy w dużych renomowanych firmach na terenie Niemiec na niemieckich warunkach zatrudnienia, wraz z pełnym pakietem ubezpieczeń emerytalno – zdrowotnych oraz innymi świadczeniami socjalnymi IG Metall.

Obecnie poszukujemy 30 wykwalfikowanych pracowników dla naszego strategicznego Klienta, jednego z największych producentów na świecie koaprek i dźwigów w regionie poludniowych Niemiec (okolice Ulm / Memmingen) :

monterów maszyn budowlanych lub rolniczych, mechaników samochodowych, fachowców z dziedziny pneumatyki i hydrauliki maszyn, do pracy przy montażu i budowie maszyn budowlanych (koparek).

Oferujemy:

• wynagrodzenie miesięczne w wysokości między 2.000,00 a 3.200,00 Euro
netto,
wraz z pełnym    pakietem socjalnym i emerytalnym.
• Zatrudnienie przez niemiecką firmę wraz z niemiecką umową o pracę na okres do 48 miesięcy lub
      na stałe na bardzo dobrych warunkach i miejscu pracy.
• Zakwaterowanie na koszt firmy

• Możliwość zdobywania dalszych kwalfikacji zawodowych

• Pełne wyposażenie robocze

Osoby zainteresowane podjęciem pracy oraz spełniające wyżej wymienione wymagania proszę o przesyłanie CV
wraz ze zdjęciem, oraz szczegółowym opisem miejsc zatrudnienia i wykonywanych czynności na adres mailowy:
georg.ochmann@expertum.de, w celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 511.421.059

Zakres obowiązków:
  • Montaż podzepołów nowych maszyn (koparek i maszyn budowlanych)

Wymagania:

- udokumentowane doświadczenie zawodowe w wyżej wymienionych zawodach
- dobra znajomość i umiejętność czytania rysunku technicznego
- gotowość do wyjazdu do pracy
- gotowość do pracy zmianowej i pracy w nadgodzinach
- umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej
- prawo jazdy i samochód (dojazd do pracy)
- znajomość języka niemieckiego (komunikatywna)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: georg.ochmann@expertum.de

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Data dodania: 2018-05-25
Oferta ważna do: 2018-06-22
Branże: Motoryzacja; Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2000 - 3200 zł brutto