Pracownik działu kas ¾ etatu Zabrze

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Pracownik działu kas ¾ etatu
Miasto: Zabrze

Oferujemy:
  • umowa zlecenie (dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne)
  • szkolenie z obsługi kasy fiskalnej
  • stawka 15 zł brutto/h
  • praca w wymiarze ¾ etatu – ok. 130 h/ m-c
  • praca zmianowa w godz. 7-21
  • osobom z potencjałem
  • możliwość stałego zatrudnienia i rozwoju

Zakres obowiązków:
  • obsługa kasy fiskalnej
  • rozliczenie ze sprzedaży
  • obsługa klienta

Wymagania:
  • dyspozycyjność
  • rzetelność
  • pełnoletność

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: ogloszenia@issp.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej zgody:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ISSP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu podanych przeze mnie danych osobowych dla celów rekrutacji, w tym przedstawienia mi oferty pracy.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ISSP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu podanych przeze mnie danych osobowych w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji, w tym przedstawienia mi ofert pracy.

  CV przesłane bez powyższej klauzuli  nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Akceptuję politykę prywatności http://issp.pl/download/Polityka_ochrony_prywatnosci_ISSP.pdf
Data dodania: 2018-06-06
Oferta ważna do: 2018-07-04
Branże: Call center / Obsługa klienta; Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2100 - 2100 zł brutto