Pakowacz/-ka Ubrań

Work Force Sp. z o.o.

Firma Work Force Sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie pośrednictwa pracy
do Holandii. Współpracujemy z wieloma renomowanymi zakładami pracy na terenie całej Holandii.
Oferujemy zróżnicowane oferty pracy w różnych branżach.

Miejsce pracy: Amsterdam
Numer referencyjny: KRAZ 855

Opis stanowiska:
Wymagania:
Oferujemy:
Osoby zainteresowane prosimy o wyslanie CV na: info@workforce.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Work Force Sp.zo.o. z siedzibą w Opolu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Work Force Sp.zo.o. z siedzibą w Opolu przy ul. Krakowskiej 53. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Data dodania: 2018-06-13
Oferta ważna do: 2018-07-11
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 5000 - 7000 zł brutto
Możliwość pracy zdalnej: NIE

Workforce Sp.z.o.o.

info@workforce.pl