KUCHARZ / KA praca wakacyjna, niemiecka umowa WYSOKIE ZAROBKI

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z ponad 20-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Kucharz / Kucharka
kraj: Niemcy

Szukasz stałej pracy na niemieckiej umowie, bezpośrednio w restauracji? Chcesz się rozwijać zawodowo i zarabiać dobre pieniądze ? Ta oferta stworzona jest dla Ciebie !

Zakres obowiązków kucharza / kucharki:
Wymagania:
Oferujemy:
  1. Niemiecką umowę o pracę bezpośrednio z restauracją.
  2. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji oraz pokrycie minimum 60 % kosztów wynajmu przez pracodawcę.
  3. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.
  4. Płatne urlopy i premie świąteczne.
  5. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.
  6. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, Kindergeld).
  7. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.

... oraz wiele więcej.

Zainteresowany ?Wyślij CV na adres: info@walterfachkraft.pl lub dzwoń pod numery tel.: +48 713666081, +48 713666455. Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.

Data dodania: 2018-06-13
Oferta ważna do: 2018-07-11
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista
Możliwość pracy zdalnej: NIE

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

info@walterfachkraft.pl