Brygadzista- Section Leader

Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. – firma zajmująca się spedycją międzynarodową lotniczą, morską, lądową, kolejową, magazynowaniem i dystrybucją towarów, poszukuje osoby na stanowisko:

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Zakres obowiązków:

• Nadzór i koordynowanie pracy pracowników

• Planowanie pracy zespołu

• Realizacja wyznaczonych zadań i celów

• Zachowanie standardów organizacji pracy i porządku na
magazynie

• Kontrola czasu pracy pracowników

Wymagania:

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• znajomość j. angielskiego

• znajomość pakietu MS Office

• mile widziany ukończony kurs na wózki widłowe

• gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym(7-15, 15-23, 23-7)

Oferujemy:

• umowę o pracę

• możliwość rozwoju zawodowego

• prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin

• kartę Multisport

• transport pracowniczy z kierunków:
-Bielawa/Dzierżoniów/Kołaczów/Łagiewniki/Jordanów Śląski/Kobierzyce
-Boguszów Gorce/Wałbrzych/Świebodzice/Świdnica/ Tworzyjanów
-Ząbkowice Śl./Piława Górna/Niemcza/Sobótka
-Pieszyce/Bielawa/Dzierżoniów/Łagiewniki/Jordanów Śl.
-Nowa Ruda/Ludwikowice/Głuszyca
-Ziębice/Henryków/Strzelin/Uniszów

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: ___________

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2018-06-17
Oferta ważna do: 2018-07-15
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Specjalista
Możliwość pracy zdalnej: NIE

PANTOS LOGISTICS

weronika.przybylska@pantos.com