Software Tester / Tester Oprogramowania

Jesteśmy nowoczesną firmą doradztwa personalnego doskonale znającą rynek pracy. Nasza główna usługa to rekrutacja personelu na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Potrafimy skutecznie i szybko przeprowadzić rekrutację doświadczonych i wykwalifikowanych: inżynierów, specjalistów, managerów. Świadczymy także inne usługi z zakresu HR: przeprowadzanie testów osobowościowych, przygotowywanie raportów płacowych, a także prowadzenie kampanii ogłoszeniowych w serwisach związanych z pracą.

Dla naszego Klienta - międzynarodowej i innowacyjnej firmy z branży IT z siedzibą w Katowicach, dedykującą aplikacje branży e-commerce oraz business intelligence - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice Nr ref. ST/129/17

Najważniejsze obowiązki:
  • przeprowadzanie testów oprogramowania - testy manualne i zautomatyzowane,
  • przygotowywanie scenariuszy, przypadków testowych,
  • raportowanie błędów oraz tworzenie niezbędnej dokumentacji błędu.
Wymagania:
  • wykształcenie min. techniczne, preferowane informatyczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku przy testowaniu aplikacji webowych,
  • dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie – warunek niezbędny,
  • znajomość terminologii z zakresu testowania oprogramowania,
  • znajomość automatyzacji testów,
  • znajomość języka Java oraz języków skryptowych,
  • znajomość narzędzi raportowania błędów,
  • znajomość metodyki Agile,
  • mile widziany certyfikat ISTQB,
  • gotowość do wyjazdów służbowych.
Oferujemy:
  • zdobycie doświadczenia we współpracy z międzynarodowym zespołem,
  • udział w realizacji projektów o zasięgu międzynarodowym,
  • realna ścieżka kariery – udział w szkoleniach zakończonych certyfikatem,
  • elastyczne warunki zatrudnienia i  godziny pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.
Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: info@talentpartners.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Data dodania: 2018-06-19
Oferta ważna do: 2018-07-17
Branże: IT - Administracja; IT - Internet; IT - Programowanie;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista