Specjalista ds. sprzedaży

Firma kuzniewski.pl od 2008 roku dostarcza najwyższej jakości rozwiązania informatyczne dla klientów biznesowych oraz instytucjonalnych. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- przyjmowanie zamówień i przygotowywanie ich do dalszej realizacji
- pomoc w przygotowywaniu i realizacji planu rozwoju sprzedaży
- utrzymywanie relacji biznesowych z klientami
- monitorowanie potrzeb rynkowych, raportowanie o wynikach sprzedaży
- ścisła współpraca z innymi działami

Wymagamy:

- mile widziana znajomość sprzętu, zagadnień informatycznych oraz narzędzi marketingowych, a także branży informatycznej
- wysokiej kultury osobistej oraz umiejętności sprzedażowych
- umiejętności sprzedaży oraz prowadzenia negocjacji - pracowitości i chęci rozwoju
- umiejętności analitycznych
- realizowania polityki firmy
- mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- korzystny system prowizyjny oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia
- możliwość obcowania z najnowszymi rozwiązaniami informatycznymi
- pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na adres mailowy rekrutacja@kuzniewski.pl.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Data dodania: 2018-06-20
Oferta ważna do: 2018-07-18
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 3000 - 4000 zł brutto
Możliwość pracy zdalnej: NIE

Notebooki biznesowe Sp. z o.o.

rekrutacja@kuzniewski.pl