Specjalista ds. sprzedaży

Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie doradztwa personalnego oraz szkoleniowego wsparcia przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dekady.
Jesteśmy agencją doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9748.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Opole, woj. opolskie

OBOWIĄZKI
·        sprzedaż usług szkoleniowych i doradczych
·        wsparcie realizacji usług leasingu pracowniczego
·        prowadzenie bazy danych klientów
·        telefoniczna i bezpośrednia obsługa klientów indywidualnych oraz biznesowych
·        zbieranie danych dotyczących potrzeb szkoleniowych
WYMAGANIA
·        doświadczenie na podobnym stanowisku
·        łatwość w nawiązywaniu kontaktów i wysokie zdolności interpersonalne
·        bardzo dobrą organizację czasu pracy
·        umiejętność pracy w zespole
·        czynne prawo jazdy kat. B
OFERUJEMY
·        stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z dodatkowym systemem premiowym
·        możliwości rozwoju w szybko rosnącej firmie
·        telefon służbowy i dostęp do firmowego samochodu
·        udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
·        pracę w przyjaznej atmosferze, w zgranym zespole
·        wsparcie współpracowników w adaptacji
·        udział w cyklicznych spotkaniach dla zespołu (imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne, wspólne wyjścia na wydarzenia kulturalne)
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres rekrutacje@projektancikariery.pl z dopiskiem „specjalista ds. sprzedaży”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Kandydatom zapewniamy poufność, możliwość kontaktu w dogodnych godzinach, informację zwrotną na temat przebiegu rekrutacji oraz jasny i przejrzysty proces rekrutacji.   W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji: tel. +48 782 106 874, mail: rekrutacje@projektancikariery.pl

Prosimy dopisz w swojej aplikacji klauzulę o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez firmę Projektanci Kariery Dawid Seifert z siedzibą w Opolu przy ul. Drzymały 20/1 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Przyjmuję także do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do kontroli oraz przetwarzania tych danych, w tym także prawo do ich poprawiania.”

Data dodania: 2018-06-20
Oferta ważna do: 2018-07-18
Branże: Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista