Pracownik biurowy ds.rekrutacji

Interima Polska Sp. z o.o., posiadająca certyfikat Agencji Zatrudnienia o numerze 12876, prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko:
Ilość wolnych miejsc: 1
Miejsce pracy: Gdynia, woj. pomorskie
Wymagania:

-Łatwość nawiązywania kontaktów również w rozmowach telefonicznych
-Komunikatywność, życzliwość, wyrozumiałość, cierpliwość
-Bardzo dobra organizacja pracy z zachowaniem priorytetów
-Umiejętność sprawnego posługiwania się językiem polskim
-Chęć do pracy w dziale HR
-Bardzo dobra znajomość programu word i excel
-Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
-Mile widziana znajomość angielskiego i/lub francuskiego

Obowiązki:

-Przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych
-Kontakt telefoniczny z potencjalnymi kandydatami i zatrudnionymi pracownikami
-Promocja nowych ofert na rynku pracy
-Zarządzanie dokumentami rekrutowanych pracowników

Oferujemy:
-Pracę na pół etatu lub na cały etat w godzinach
-Możliwość odbycia płatnego stażu dla studentów o profilu humanistycznym lub innych osób zainteresowanych
-Miesięczne wynagrodzenie do ustalenia
-Elastyczny grafik
-Możliwość rozwoju i wykonywania dodatkowych zadań
-Szkolenie i wdrożenie w cały proces rekrutacji przeprowadzany w firmie
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: rekrutacja@interima.pl wraz  z załączeniem następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).” Interima Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2018-06-22
Oferta ważna do: 2018-07-20
Branże: HR / Zasoby ludzkie;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy