Praca dla opiekunki seniorów za granicą.

Praca dla Opiekunki osób starszych – Ratyzbona
LETNI BONUS
Data wyjazdu: 2018-07-09
Okres wyjazdu: 2 miesiące
Lokalizacja: Ratyzbona, Niemcy
Znajomość języka: bardzo dobra
Podopieczny Pani A. (89 lat) ma problemy z poruszaniem się uwarunkowane wiekiem. Choruje na Alzheimera, dlatego potrzebuje, by cały czas ktoś przy niej był, nie może być pozostawiona sama sobie. Podopieczna ma niewielkie problemy ze słuchem i z mówieniem. Orientacja osobowa, miejscowa i czasowa są lekko zaburzone. Potrzebuje pomocy przy wielu czynnościach, takich jak ubieranie się, jedzenie, mycie. Pani Agatha lubi rozmawiać i oglądać telewizję. Mieszka niedaleko sklepu, w małym parterowym domu z ogródkiem.

Stan zdrowia
  • kłopoty ze słuchem
  • kłopoty z mową
  • zaburzona orientacja czasowo-przestrzenna
  • choroba Alzheimera
  • problemy z poruszaniem
Obowiązki opiekunki
  • pomoc Podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych
  • drobne prace domowe
  • robienie zakupów
  • dotrzymywanie towarzystwa
Pozostałe informacje
  • własny pokój dla Opiekuna
  • dom z ogrodem
  • w pobliżu sklep spożywczy
  • w pobliżu przystanek autobusowy
  • wymagane doświadczenie w opiece nad osobą starszą (może być nad członkiem rodziny)
 Jesteś zainteresowany ofertą? Przyjdź do naszego biura lub zadzwoń!
KŁODZKO, PLAC BOLESŁAWA CHROBREGO 19; tel: 516 051 318

Data dodania: 2018-06-25
Oferta ważna do: 2018-07-23
Branże: Opieka; Opieka / Służba zdrowia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 6000 - 12000 zł brutto