MALARZ – świetne zarobki, mieszkanie OD ZARAZ

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z ponad 20-letnim doświadczeniem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Malarz
Miejsce pracy: Niemcy

Szukasz ciekawej pracy i chcesz zarabiać atrakcyjne pieniądze za granicą - wyślij CV i dołącz do niemieckiego zespołu.

Zakres obowiązków:
Wymagania:
Oferujemy:
  1. Niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony.
  2. Mieszkanie za darmo.
  3. Niemieckie ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.
  4. Płatne urlopy i premie świąteczne.
  5. Do 200 € za polecenie dodatkowego pracownika.
  6. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.
  7. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.
  8. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze.
  9. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, Kindergeld).
  10. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.

... oraz wiele więcej.
Zainteresowany ?Wyślij CV na adres: info@walterfachkraft.pl lub dzwoń pod numery tel.: +48 713666081, +48 713666455.
Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.

Data dodania: 2018-06-26
Oferta ważna do: 2018-07-24
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Możliwość pracy zdalnej: NIE

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

info@walterfachkraft.pl