Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

MECHANIK PRZEMYSŁOWY - świetne zarobki + mieszkanie

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z ponad 20-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
MECHANIK PRZEMYSŁOWY
kraj: Niemcy

Wysoka podstawa, do tego dieta i mieszkanie opłacone przez pracodawcę, a to wszystko na niemieckiej umowie o pracę- brzmi dobrze? Wyślij CV i zacznij wymarzoną pracę.

Zakres obowiązków mechanika:
  • montaż, naprawa oraz serwisowanie maszyn przemysłowych (tokarki, obrabiarki, frezarki, szlifierki- branża auto-moto),
Wymagania:
  • udokumentowanego doświadczenia w pracy jako mechanik przemysłowy lub ślusarz (min. 1 rok),
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny),
Oferujemy:
  1. Niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony.
  2. Mieszkanie opłacone przez pracodawcę.
  3. Do 200 € za polecenie dodatkowego pracownika.
  4. Niemieckie ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.
  5. Płatne urlopy i premie świąteczne.
  6. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.
  7. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.
  8. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze.
  9. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, Kindergeld).
  10. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.

... oraz wiele więcej.
Zainteresowany ?Wyślij CV na adres: info@walterfachkraft.pl lub dzwoń pod numery tel.: +48 713666081, +48 713666455.
Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.

    Prosimy o dodanie klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity:Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Data dodania: 2018-06-26
Oferta ważna do: 2018-07-24
Branże: Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny