Asystent ds. Wsparcia Klienta Anglojęzycznego

O nas
Capgemini jest jedną z wiodących, globalnych firm oferujących usługi konsultingowe, technologie informatyczne i outsourcing.Oddział Capgemini Cloud Infrastructure Services jest jednym z nawiększych dostawców usług outsourcingowych w Polsce. IS osiągnęło wielki sukces i intensywnie rozwija się od momentu otwarcia pierwszego centrum w Krakowie w 2004 roku. W 2006 otworzyliśmy drugie centrum w Katowicach, w 2012 trzecie w Opolu. Dziś nasz zespół złożony z 2,000 profesjonalistów dostarcza usługi IT dla 40 klientów w 20 językach.

Opis stanowiska
Po szkoleniu wstępnym będziesz w stanie:

Profil kandydata
Zanim rozpoczniesz szkolenie wstępne sprawdzimy czy posiadasz:

Co oferujemy

Prosimy o aplikowanie poprzez wypełnienie formularza załączonego w poniższym linku:

Data dodania: 2018-06-26
Oferta ważna do: 2018-07-24
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Asystent
Możliwość pracy zdalnej: NIE

Capgemini

praca.pl@capgemini.com