Elektryk utrzymania ruchu

Eurovia jest międzynarodowym liderem w zakresie budownictwa drogowego, produkcji kruszyw drogowych i recyklingu materiałów budowlanych. Jesteśmy częścią Grupy VINCI - jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

 Miejsce pracy: Goczałków
Nr Ref: EL/GOCZ/0618jt

Opis stanowiska:

Praca jako elektryk w kopalni odkrywkowej bazaltu. Do głównych obowiązków będzie należało bieżące utrzymanie ruchu oraz obsługa ciągu technicznego.

Wymagamy:

• wykształcenie min. zawodowe jako elektryk

• min 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

• uprawnienia SEP

• świadectwo kwalifikacji na urządzenia elektro - energetyczne pow. 1 kV

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas

• perspektywę długoletniej współpracy w strukturach międzynarodowej firmy

• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

• niezbędne narzędzia pracy

• atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa)

• pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mail: rekrutacja@eurovia.pl . W temacie maila proszę podać numer referencyjny ogłoszenia.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez spółki Eurovia w Polsce tj. Eurovia Polska S.A., Eurovia Kruszywa S.A., ETF Polska Sp. z o. o., Kopalnie Surowców Mineralnych „Kosmin” Sp. z o.o., Eurovia Bazalty S.A.” lub jeśli wyraża Pan/Pani zgodę na wzięcie udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez wyżej wymienione spółki Eurovia w Polsce prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych oraz innych informacji zawartych w załączonych dokumentach, w celach obecnych, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez spółki Eurovia w Polsce tj. Eurovia Polska S.A., Eurovia Kruszywa S.A., ETF Polska Sp. z o. o., Kopalnie Surowców Mineralnych „Kosmin” Sp. z o.o., Eurovia Bazalty S.A.”

Administratorem danych osobowych są spółki Eurovia w Polsce tj. Eurovia Polska S.A. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich przy ulicy Szwedzkiej 5, 55-040 Kobierzyce, Eurovia Kruszywa S.A. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich przy ulicy Szwedzkiej 5, 55-040 Kobierzyce, ETF Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich przy ulicy Szwedzkiej 5, 55-040 Kobierzyce, Kopalnie Surowców Mineralnych „Kosmin” Sp. z o.o., z siedzibą w Bielanach Wrocławskich przy ulicy Szwedzkiej 5, 55-040 Kobierzyce oraz Eurovia Bazalty S.A. z siedzibą przy ul. Stawowej 18, 59-800 Lubań (dalej: „administrator”).

Więcej informacji tutaj: https://www.eurovia.pl/kariera/proces-rekrutacji

Data dodania: 2018-06-27
Oferta ważna do: 2018-07-25
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Specjalista
Możliwość pracy zdalnej: NIE

Eurovia Polska S.A.

rekrutacja@eurovia.pl