Tłumacz IT/PL

SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)

Obecnie poszukuje osób do pracy na stanowisko:
TŁUMACZA IT/PL

Opis stanowiska:

•Wykonywanie tłumaczeń pisemnych dokumentacji oraz korespondencji)

•Uczestniczenie w spotkaniach, wykonywanie Tłumaczenia ustnego rozmów

Oczekiwania:

•Preferowane wykształcenie wyższe o profilu filologia włoska

•Komunikatywność, wysoka kultura osobista

•Biegła znajomość języka włoskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny

•Sumienność, dokładność

Mile widziane

•Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Co oferujemy?:

•Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę bezpośrednio pod firmą

•Konkurencyjne wynagrodzenie

•Bogaty pakiet socjalny (premia wakacyjna, premia świadczenia, prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, dofinansowanie do kolonii i zielonych szkół)

•Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i Kasy Zapomogowo –Pożyczkowej

•Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SPM Poland Sp. z o. o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji i selekcji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z póz. zm.)”.
Data dodania: 2018-06-28
Oferta ważna do: 2018-07-26
Branże: Administracja Biurowa; Prawo; Zamówienia Publiczne;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista