MAGAZYNIER

Plukon Sieradz Sp. z o.o.

Plukon Sieradz Sp. z o.o. jest częścią Plukon Food Group, jednego z największych graczy na rynku mięsa drobiowego w Europie i dostarcza produkty drobiowe oraz gotowe do spożycia posiłki wiodącym europejskim partnerom w sektorze żywności. Plukon Food Group posiada dziesięć zakładów uboju drobiu oraz osiem zakładów przetwórstwa i pakowania w Holandii, Niemczech, Belgii, Francji i Polsce;
poszukuje osoby na stanowisko Magazynier

Miejsce pracy: Gruszczyce (gmina Błaszki), woj. łódzkie

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie wyrobów gotowych na magazyn;
  • Przygotowanie i realizacja zamówień;
  • Załadunki i wydawanie towaru;
  • Kontrola stanów magazynowych;
Oczekiwania wobec kandydata:

  • Wykształcenie średnie/zawodowe;
  • Dyspozycyjność – praca w systemie dwuzmianowym;
  • Uprawnienia na wózki widłowe (nie jest to warunek konieczny);
  • Posiadanie książeczki  sanitarno-epidemiologicznej;
Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pełną wyzwań pracę i realny wpływ na wdrażane rozwiązania;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: rekrutacja@plukon.pl lub złożenie dokumentu w siedzibie firmy : 98-235 Błaszki, Gruszczyce 97A

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

W temacie proszę umieścić stanowisko pracy.

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji teraz i w przyszłości zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.)".
1. Administratorem danych osobowych jest „Plukon Sieradz Sp. z o.o. ” Gruszczyce 97A, 98-235 Błaszki.
2. Dane przetwarzane będą na potrzeby zatrudnienia i wypełniania obowiązków wynikających z Kodeksu pracy oraz innych ustaw. 3.  Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania. 4. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przez Kodeks pracy jest obowiązkowe, a w pozostałym zakresie dobrowolne.
Data dodania: 2018-06-30
Oferta ważna do: 2018-07-28
Branże: Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono