Tajemniczy klient / audytor / mystery shopper

Nasza firma Dive Polska specjalizuje się w badaniach jakości obsługi klienta metodą Mystery Shopping.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Tajemniczego klienta.

Oferujemy:

Zakres obowiązków:

Wymagania:

Jest to praca dodatkowa (dorywcza) przeznaczona dla osób pełnoletnich.

Czas pracy jest elastyczny, sam decydujesz o tym, ile audytów w miesiącu wykonasz i w jakie dni.

Zostań Tajemniczym Klientem w DIVE Polska!
Zarejestruj
się i uzupełnij ankietę z wizyty próbnej (będzie dostępna na utworzonym
profilu w zakładce testy) dla nowych Tajemniczych Klientów !

Link do strony : https://divegroup.shopmetrics.com/login.asp
Zachęcamy do rejestracji i do dołączenia do Naszego zespołu !

Data dodania: 2018-07-02
Oferta ważna do: 2018-07-30
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Praca czasowa
Poziom stanowiska: Nie określono
Możliwość pracy zdalnej: NIE

Dive Polska

praca@divepolska.com