Doradca ds.nieruchomości

Wyobraź sobie miejsce, gdzie zdobędziesz nowe umiejętności, miejsce które będzie dla Ciebie nie tylko pracą ale również przyjemnością i które może dać Tobie w ciągu kilku miesięcy bardzo dobre zarobki?

Właśnie Tyszkiewicz Nieruchomości jest takim miejscem.
Jesteśmy największą, lokalną firmą w województwie pomorskim zajmującą się pośrednictwem w wynajmie i sprzedaży nieruchomości.

Oferujemy:
ponadprzeciętne wynagrodzenie składające się z części stabilizacyjnej i prowizji,
pracę w doświadczonym, zgranym i wspierającym się zespole,
30h szkolenie wstępne oraz stałe wsparcie merytoryczne,
wygodne biuro, nowoczesne zaplecze informatyczne,
aktywną promocję działań poprzez najlepszy zespół marketingowy w nieruchomościach.

Opis stanowiska i zadań:
Twoim zadaniem będzie profesjonalne doradztwo w zakresie sprzedaży i kupna nieruchomości. Będziesz wykonywał wolny zawód w oparciu o sprawdzoną markę i know-how. Brak korporacyjnych systemów zarządzania i kontrolowania jest naszą domeną, a ciągły rozwój osobisty jest dla nas ważny.

Poszukujemy osób, które:
są ambitne i samodzielne w działaniu, mają otwarty umysł na nową wiedzę i doświadczenia, interesująca się rynkiem nieruchomości.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Tyszkiewicz sp. z o.o. sp.k al.Grunwaldzka 469 23, 80-309 Gdańsk. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji na podstawie: art. 6 ust. 1 lit. a – zgody osoby, której dane dotyczą, art. 6 ust.1 lit. c – przepis prawa - Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 30 dni od zakończenia aktualnej rekrutacji. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa a także podmioty przetwarzające. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne, lecz niepodanie danych może skutkować odmową uczestnictwa w procesie rekrutacji.

Każda CV powinna mieć poniższą klauzurę „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji."

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Data dodania: 2018-07-04
Oferta ważna do: 2018-08-01
Branże: Call center / Obsługa klienta; Nieruchomości; Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Specjalista