Doradca klienta - market budowlany (dział technika) Jastrzębie-Zdrój

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Doradca klienta - market budowlany (dział technika)
Miasto: Jastrzębie-Zdrój

Oferujemy:
  • umowa zlecenie (dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne)
  • stawka 14 zł brutto/h
  • praca zmianowa w godzinach 7-15/13-21
  • praca na dziale technika (m. in. elektronarzędzia, artykuły hydrauliczne i sanitarne)
  • dla osób z potencjałem - możliwość stałego zatrudnienia i rozwoju

Zakres obowiązków:
  • dbanie o ekspozycję towaru
  • układanie towaru
  • doradzanie klientom i pomoc w zakupach
  • przestrzeganie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:
  • rzetelność
  • pełnoletność
  • gotowość do pracy zmianowej
  • mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi klienta

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: ogloszenia@issp.pl
w tytule maila podając nazwę stanowiska pracy.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty. Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez ISSP Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.”  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez ISSP Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę.”

UWAGA! CV przesłane bez powyższej klauzuli  nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Administratorem danych osobowych jest spółka ISSP Sp. Z o.o. ul. Gajowicka 195, 53-150 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, pod nr KRS 0000468036, NIP 894-304-72-49, ogłaszająca rekrutację.
Dane kontaktowe z przedstawicielem Administratora w sprawie przetwarzania danych: daneosobowe@issp.pl Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody również na potrzeby przyszłych rekrutacji. Dane będą przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody, która może być w każdej chwili cofnięta. Dane będą przetwarzane do czasu zakończenia obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia osobnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach dane będą przetwarzane do cofnięcia zgody nie dłużej niż przez okres 24 miesięcy. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Odbiorcami danych są: podmioty obsługujące stronę internetową, osoby upoważnione do przetwarzania Pani / Pana danych osobowych, podmioty powiązane z Administratorem, pomioty przetwarzające dane.
Data dodania: 2018-07-05
Oferta ważna do: 2018-08-02
Branże: Call center / Obsługa klienta; Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2100 - 2100 zł brutto