Klaver Sp. z o.o.

Dolnośląskie
Wrocław

WARZYWA, PRODUKCJA - PRACA W HOLANDII

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy jako:

PRACOWNIK PRODUKCJI - PRZYGOTOWANIE WARZYW DLA SUPERMARKETÓW

Wymagania:
- bez doświadczenia
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz
- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
- sprawność fizyczna
- ZAŚWIADCZENIE O NIEKARALNOŚCI

Opis stanowiska:
- praca na produkcji przy pakowaniu warzyw dla sklepów

Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa,
- zakwaterowanie i dojazd do pracy,
- ubezpieczenie,
- legalne zatrudnienie - możliwość długotrwałej współpracy,
- pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii,

Szczegóły na → www.klaverteam.com

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub wyślij sms z adresem mailowym z dopiskiem "warzywa", a wyślemy Ci szczegóły oferty!

W razie pytań prosimy o kontakt: 510 356 189

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
Data dodania: 2018-07-06
Oferta ważna do: 2018-08-03
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny