Elektromechanik wózków widłowych

SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland) Obecnie poszukuje osób do pracy na stanowisko:
Elektromechanika wózków widłowych,
które wsparłyby naszą działalność na terenie FCA Poland zlokalizowaną przy ulicy Turyńskiej 100 w Tychach

Opis stanowiska
  • sprawdzanie stanu technicznego wózków oraz innych urządzeń,
  • prace konserwacyjno-naprawcze wózków widłowych.
 Profil kandydata
  • wykształcenie  min. zasadnicze zawodowe,
  • podstawowa wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, hydrauliki i elektrotechniki
  • min. roczne doświadczenie na zbliżonym stanowisku,
  • dokładność, dobra organizacja pracy dbałość o powierzony sprzęt.
 Oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio pod firmą
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  •  bogaty pakiet socjalny ( prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, dofinansowanie do kolonii i zielonych szkół, dofinansowanie do wakacji i świąt)
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i Kasy Zapomogowo –Pożyczkowej
  • możliwość korzystania z przewozów pracowniczych
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
 Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższych zgód. Nie są one wymagane, bez nich jednak nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Twoich uprawnień/umiejętności, a także zatrzymać Twojego CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji w SPM Poland Sp. z o. o. Wyrażam zgodę na potrzeby na potrzeby przyszłych rekrutacji w SPM Poland Sp. z o.o

Data dodania: 2018-07-07
Oferta ważna do: 2018-08-04
Branże: Motoryzacja; Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny